| UniverseIsMyLimit a întrebat:

Am intrat azi pe Facebook si era postat de un prieten ceva si zicea sa copiez un patrat si sa-l pun intr-un comment. Am vrut sa vad toate emoticoanele si ma gandeam sa le pun in mesaj la un prieten dar sint greseala le-am postat in commentariu iar acum nu mai pot sa intru pe cont si nu stiu ce sa fac. Nu am cont de mult timp pe Facebook.

1 răspuns:
| LadyDy01 a răspuns:

Si eu am patit la fel.Dar atunci cand deschideam pagina de Facebook ca sa ma logez imi aparea ceva de genul spam...si puteam da click pe ceva...Iar acum imi merge.