| Babyk3yk3y a întrebat:

am la voi o ruugaminte. dati-mi si mie niste sfaturi. pentru a creste unghiile cu gel ( tipsa) adica. ce trebuie de facut ca ele sa fie mai trainice. mersi anticipat. PupiCi!

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Babyk3yk3y nu crezi in DUMNEZEU?:O:O
naspha de tine
pune si crezi in D-zeu si apoi ai grija de unghii etcwinking

| claudiuxs a răspuns:

Renunta la deaste, lumea e condusa de satanisti, si ,in plus, biblia spune ca sfasitul vine curand, asa ca...

| Babyk3yk3y explică:

Claudiuxs:. nu cred in dumnezeu si in biblie. (povesti de noapte buna! ) Dar totusi mii interesant. cand e sfarsitul lumii. ca sa fac. ce mai am facut pe lumea asta.si. decat in rai singura. mai bine in iad cu prietenii!winking

| Babyk3yk3y explică:

Bulinutza123. ce za zic. nu as crede ca este cineva acolo sus care se uita la noi... si. tu crede. daca vrei. nu te impun sa nu crezi. si. mai atent te rog cu sfaturile.winking