| anonim_4396 a întrebat:

Hei! dati-mi si mie sfaturi ce sa fac sa nu mai mi se rupa unghiile sau sa imi creasca mai repede mersi.

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

Pai.ca sa iti creasca mai repede:eu m-am dat cu oja neagra (sau u poti sa te dai cu oricare) si cam in 2 spt o sa-ti creasca destul de mari.Ca sa nu ti se rupa unghiile atunci trebuie sa nu le mai lasi sa creasca si le tot tai.Tu alegi pentru ca altcumva nu cred ca se poate! Sper sa-ti fiu de ajutor si chiar m-am straduit sa dau acest raspuns.

3 răspunsuri:
| bdn23 a răspuns:

Pai. evita o saptamana sa nu te mai dai, cu oja, lac (diferite chestii pentru unghi). Lasale sa creasca natural. Dupa care, poti sa te dai cu oja sau lac. Si ai sa vezi, ca nu o sa iti mai cada. Important e sa nu le rozi tu cu dintii. Din moment ce le-ai rupt trebuie sa astepti.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Ti`ne`le in apa rolling on the floor

| 1Laura a răspuns:

Manichiura clasica 10 lei
Protectie pe unghia naturala 25 lei
Aplicat tips cu gel 40lei
Pedichiura clasica 15 lei, cu gel 25 lei
Intretinere 30 lei
Ma pot deplasa si la domiciliu la cererea dumneavoastra. 0766548700