| sweetalinutza a întrebat:

Am luat un virus care trimite pe mess mesajul asta :Foto http://google-tube.com/view_image.php. Cum fac sa scap de el? ajutati-ma va rog. Am incercat deja cu Kaspersky. Multumesc mult:|

Răspuns Câştigător
| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Downloadeaza Malwarebytes' Anti-Malware, instaleaza-l si scaneaza pc-u. o sa iti gaseasca virusu` si o sa ii dai tu deletebatting eyelashes

1 răspuns:
| EduardTPU a răspuns:

Scaneaza pc-ul cu un antivirus(instaleaza unul daca nu ai) sau reinstaleaza windows-ul, depinde cat de najpa ii virusul