| Florina_Oana_1994 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.
Am un telefon cu clapeta si am tot incercat sa schimb anul ca era setat pe 2015 si acum nu se mai inchide si nici nu-l mai pot folosii. Numai daca ma suna cineva ca de sunat eu nu pot
Are tastatura blocata. Nici nu stiu de unde pot scoate bateria sau chestii. Ce sa fac?
Va rooog Urgent
Dau funda

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci la cei care repara telefoane, vezi ca scrie mare pe geam, reparatii resoftări deblocări decodări telefoane, si intrii cu telefonul la ei, le spui ce problema ai cu el si ei il fac. Succes.