| Ţalavutis_Alexia_Maria_1990 a întrebat:

happy
Am nevoie de ajutorul vostru.Plac un baiat. Si nu stiu ce sa cred.
Unui coleg de clasa i-a spus ca ma place si vrea sa intre intr-o conversatie cu mine si m-a chemat sa merg sa il vad la niste antrenamente doar ca l-a pus pe colegul meu sa ma cheme.Dar... unui prieten de-al lui, cu care se zvoneste ca am fost impreuna dar de fapt nu e adevarat i-a spus gen ca nu stie cum sa scape de mine..pentru ca el stie ca il plac. Ce sa fac si ce sa cred? I-am zis ca nu il plac si m-a sters de la prieteni de pe facebook. Dupa am vorbit cu el.mi-a urat 'la multi ani' de ziua mea si dupa 3 zile mi-a dat iar mesaj si a zis ca din greseala. mi-a trimis un emoticon si eu am pus :?. Ce sa fac si ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| Diaboliq a răspuns:

Hristos a inviat, daca ii place de tine va continua sa se bage in seama cu tine " asa sunt baieti. laughing)) " Asa iti poti da seama usor si eu folosesc chestia cu emoticonu sa ma bag in " seama " cu unele fete laughing

| Ţalavutis_Alexia_Maria_1990 explică (pentru Diaboliq):

Mssss laughing)))) si. Adevarat a inviat 1 laughing))))))