| Deyuuts a întrebat:

am nevoie de putin ajutor ceva sfaturi, am probleme cu cativa baieti. ce inseamna asta cand tot se baga mereu in seama, si nu te lasa in pace, si mai ales ca ei stiu ca am prieten.si ii spun sa ma lase in pace dar n-o face sad! ce as putea face? puppy dog eyesstraight face mesc :X

Răspuns Câştigător
| D3eaa a răspuns:

Daca as fi in locul tau si asa vea si prieten in situatia asta...i'as da dracu pe toti care se iau de tine si care nu inteleg ca ai prieten... apropo prietenul tau nustie ca cunosti asemenea specimene.laughing) daca stie el de ce nu le zice sa te lase in pace ca momntan esti indispusa si ocupata sa incerce la altele iar daca nu stie sa i spui pentru ca peste ceva timp o sa afle si o sa se supere pe tine .bafta.si vezi ce faci :*

1 răspuns:
| Pєтяσηєℓα a răspuns:

În cazul asta sunt şi euhee hee.Cu toate că am prieten, este un băiat care mă suna mereu, şi mai face si panaramă "ce mai face prietenul tau".de parcă l-ar interesaoh go on...Eu îţi zic să nu le dai importanţă şi să-i spui prietenului tău.Aşa am făcut eu şi la mine s-a rezolvat happy