| Deyuuts a întrebat:

am nevoie de putin ajutor ceva sfaturi, am probleme cu cativa baieti. ce inseamna asta cand tot se baga mereu in seama, si nu te lasa in pace, si mai ales ca ei stiu ca am prieten.si ii spun sa ma lase in pace dar n-o face!sad. ce as putea face? :O3sad mesc :X vot.batting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Fata,asa sunt baietii sunt foarte nesimtiti unii baietii, ei acum daca stiu ca au prieten vor ca sa te desparti de el ca apoi sa se dea ceillati mai bine la tinesad asa sunt totii sau vor sa-si bata joc de tine ca sa le zici tu mai lasati-ma in pace si ei tot nu inceteaza asa sunt totii mai bine spune-i prietenului tau daca e coleg cu ei sa-i potoleasca

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

Buna eLLutza,
Nu ii baga in seama. Indiferenta doare cel mai tare. Daca nu ii bagi in seama, ei se vor plictisi sa te tot enerveze.

Bafta.