| DelphhiN a întrebat:

Buna am nevoie de putin ajutor. subiectul sunt eu si prietenul meu. sunt cu un baiat de aproximativ 5 luni, eu am 18 ani (implinesc maine) iar el e mai mare, sta singur in casa, in casa lui, ce e drept mai mereu cand ma duc la el nu este semnal in casa decat langa fereastra, dar eu am mai mereu impresia ca ma inseala, atunci cand nu are semnal, toata familia lui stie de noi, in majoritatea timpului sta acasa...mai are momente cand vine dupa mine sau are treaba cu ai lui in oras (el sta in periferie). am momente cand ma uit in telefon la el, dar nu vorbeste mai cu nimeni imi si spune, am momente cand il intre b daca ma inseala iar el imi spune ca s proasta ca nu ma inseala si ca am numai prostii in cap, imi spune de fata cu ai lui ca ma iubeste, eu totusi am impresia ca o face

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ai dreptate, dar poate pui si o intrebare concreta. La multi ani!

| SasNetRomania a răspuns:

Daca tu accepti sa te faca prosta e grav, nu stiu ce prieten ai, mai ales ca am citit si faza cu "gravida".
nu aveti ceva prieteni comuni? sa iti zica exact ce face el in fiecare zi?
voi fetele simtiti bine ce simtiti deci eu iti dau dreptate tie.
degeaba parintii lui se poarta frumos si sunt educati daca el nu are minte.
probabil e relatie bazata pe aspect si sex, nimic mai mult. trist.
imi pare rau de tine, faci cum doresti tongue

| motan444 a răspuns:

La mult ani ioana nu ai de ce sa iti faci griji parerea mea acum crezi ce vrei esti o fire geloasa si ai sal sufoci daca continui in ritmul asta