| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy

Am nevoie de un sfat.

Aveam un prieten de cateva luni, iar intr-un final am acceptat sa o facem. El parea ca tine la mine si era destul de dulce si de dragastos, dar dupa ce am facut-o a vorbit cu mine o zi si dupa aceea nu ma mai bagat in seama. Nu era primul baiat din viata mea, dar oricum continui sa ma simt ca o panarama.

Oare vroia doar sa-si atinga scopul, sau e altceva. Daca vroia doar aia de ce a mai vorbit cu mine o zi dupa?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

A vorbit cu tine si urmatoarea zi deoarece nu vroia sa arate ca doar sex a vrut de la tine. Asa sunt majoritatea baietilor din ziua de azi. te cuceresc, vrajesc, te amagesc doar ca sa te duca in pat. Nu trebuie sa te simti panarama, ai facut-o cu el pentru ca tineai la el. Ca a fost el nesimtit este partea a 2 a si este strict vina lui.
Eu zic sa il lasi in pace si sa nu il mai cauti, iar el daca mai vine la tine, sa ii dai cu flit. big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vroia sa si atinga scopul, tu ce crezi...

| ITvladutu a răspuns:

Fiindca nu vroia sa para ca a vrut sa-si atunga scopul, dar uita ca s-a vazut. Mai incearca sa vorbesti cu el, maxim 1-2 zile, si daca nu merge, eu zic sa-l lasi. Nu trebuie sa te superi fiindca a fost el nesimtit. Parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru ITvladutu):

Pai asta s-a intamplat, oricum, acum aproape 2 saptamani. Daca el nu mi-a raspuns la mesaje ziua urmatoare nu m-am mai deranjat, doar ca inca ma simteam prost pentru ce a facut.

| ITvladutu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa te simti prost pentru ce a facut altu? Frate, tu ai vrut sa te simti bine cu el, si ai acceptat sa faci aia. Dar acum el e nesimtit, cum ai zis, a vrut sa-si atinga scopul. Mi se pare un exemplu bine de dorever alone, adica se foloseste de cineva fiindca nu poate face acel lucru cu cine vrea de fapt sau face cu toate deci inseamna ca este... Intelegi ce zic? Deci nu stiu ca sa faci..mdaca au trecut 2 saptamani.

| anonim_4396 explică (pentru ITvladutu):

Inteleg perfect ce zici. Nu este nimic de facut acum, nu vreau sa mai stiu nimic de el. Vroiam doar sa stiu daca sunt singura care ma consider "panarama" si e ceva doar in capul meu sau chiar am fost. Ma simt mai bine stiind ca nu sunt considerata asa si de altii.

| ITvladutu a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu multe fete care au trecut prin asapta, s n-ai de te sa te consideri asa. Tu doar ai vrut sa aveti o relarptie frumoasa