| AnaMariia0921 a întrebat:

Buna! Am nevoie de un sfat. Deci faza e că aveam o prietenă foarte bună de un an jumate și mereu ne-am înțeles foarte bine și ne-am promis ca orice ar fi, ne vom împăca. Și acum trei săptămâni ea avea niște probleme personale și am intrebat-o dacă e mai bine și nu-mi raspunsese in câteva ore iar eu i-am zis sa îmi spună direct ca nu vrea sa vorbim, nu sa ma lase în unseen și de atunci nu mi-a mai răspuns deci cred ca s-a suparat pentru reproș si tot de atunci nu mi-a mai dat nici likeuri, iar ea îmi dădea mereu. Apoi peste vreo săptămână am sunat-o și mi-a răspuns, a zis ca are probleme grave și ca nu are chef sa vorbească cu nimeni deși tot nu mi-a răspuns încă la mesaje pe wapp dar după ce am vorbit atunci cu ea la telefon, iar a început sa îmi dea likeuri pe insta și sa îmi intre pe story deci probabil nu mai e supărată pe mine sau asa ceva. Ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă îți zice că nu are chef să vorbească las-o în pace.
Sunt persoane care în momente grele simt nevoia să fie singure.

| UnDiavol a răspuns:

Nu o mai sufoca are și ia pe ale iei are și ia viața ei dacă îți da Like nu însemna ca are Timp sau chef de vorba

uneori ca orice om mai simți nevoie de liniște vrei sa ai și tu momentul tău spațiul tău

Tu o sufoci vi peste ia prea mult și ia nu-ți spune sa nu te supere

| AnaMariia0921 explică (pentru UnDiavol):

Mulțumesc pentru sfat.

| UnDiavol a răspuns (pentru AnaMariia0921):

Eu eram mai rău ca tine nu-ți poți închipui am învățat din Greșelile mele

| AnaMariia0921 explică (pentru UnDiavol):

Ai vrea sa vorbim în privat?

| UnDiavol a răspuns (pentru AnaMariia0921):

Bine