| lavy_2651 a întrebat:

Buna ...am o intrebare ...cum fac ca baiatu care ma uraste sa imi devina prieten sau chiar iubit? cine imi explica repede primeste o fundita.

Răspuns Câştigător
| DBlack a răspuns:

Daca te uraste, te uraste dintr-un motiv intemeiat. este simplu, vorbeste cu el, chiar daca te uraste happy. te poate ura, dintr-un motiv, sau pur si simplu nu-i place de tine. esti "urata" pentru el. date in vorba cu el, intreaba-l ce face, chestii de genu, incearca sa vorbesti cu el.fal sa-si schimbe parerea proasta care o are despre tine

1 răspuns:
| deea_8247 a răspuns:

Ei bine ar trebui sa il faci sa-si dea seama ca esti o persoana de treaba de ex sa-l ajuti la ceva sau sa vb frum cu el dupa asta daca va intelegeti bine trebuie sa-l faci sa se indragosteasca de tine dar incearca sa fii my unikta intr-un mod pozitiv

succes sper sa iasa ceva

funda?