| VisalomAndreea78 a întrebat:

Bună,am o întrebare dacă comand vapy pe glovo trebuie sa ies cu un părinte sa îl iau?

Răspuns Câştigător
| Tedds a răspuns:

Salut! Fie tigarile clasice, fie tigarile ce imita fumatul clasic sunt foarte nocive, nu sunt recomandate deloc, mai ales daca ai sub 18 ani.
Daca esti major si fumezi deja tigari clasice pot recomanda tigarile electronice ca o alternativa mai putin nociva, nu mai buna sau mai sanatoasa, ca nu este deloc buna sau sanatoasa, dar din anumite studii s-a dovedit ca este mai putin nociva.
Recomand sa cumperi Vapy de aici : https://bit.ly/3PclyGy
Toate cele bune.

1 răspuns:
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Da nu merge singur așteaptă părintele ai nu deschiși ușa la nimeni cheamo pe mama ta dau tatăl tău sa vina sa ia comanda nu te duce tu sa iei comanda singur niciodată.