| adela2012 a întrebat:

Intrebare pentru fete: un baiat pe care il placeti, va refuza, inseamna ca nu va merita, corect? big grin

17 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Asta e pentru fetele cu stima low de sinehee hee

Nepotrivirea nu inseamna ca nu te merita. E logic ca ai tendinta de a gandi asa, dar nu poti judeca un om dupa gusturi.

| mona a răspuns:

Inseamna mai mult ca nu te place decat ca nu te merita

| RAY a răspuns:

Foarte mult conteaza atractia fizica mai ales la noi baieti si la voi diferenta singura este ca noi nu punem accent pe inaltime voi foarte mult, asemanari ne plac fetele asimetrice si zambetul etc
nu ca nu te merita si ca nu il atragi fizic, nu judeca o persoana pentru ca nu te place nici tu nu placi alte persoane, fi neutra in gandire adela

| Felys a răspuns:

Si tu la randul tau poti refuza un baiat, este chestie de atractie nu de merit

| Alcyon a răspuns:

Nu, inseamna ca pur si simplu baiatul respectiv nu te place.

| Seducatorul a răspuns:

Buna,sunt baiat.Pa!

| adela2012 explică (pentru Seducatorul):

Asa, si? laughing

| Seducatorul a răspuns (pentru adela2012):

Pai ce te-asteptai sa zic? laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Pai ce sunteti voi(fetele)zeite? Daca un baiat te refuza inseamna ca nu-i place caracterul tau, cum arati etc. Fetele atat de pline de ele, printeselor.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cristiann25):

Aici ai dreptate, ele se cred sfinte, frumoase, printese, probabil că nu m ai au oglinzi acasă, s au spart toate oglinzile, de la "frumusetea" lorrolling on the floor

| Cristiann25 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai asa e.Auzi si tu "inseamna ca nu te merita daca te refuza?".Ce e asta? Poate nu-l merita ea pe el.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cristiann25):

Păi da

| Madayna a răspuns:

Corect happy

| Chamberlin a răspuns:

Cred ca ar putea sa te ajute si baietii nu doar fetele.
Oricum inseamna ca nu ii place de tine.
Pa!

| YourDreamGirl a răspuns:

Inca nu mi sa intiplat asa ceva dar, presupun ca da =]

| pinkypuff a răspuns:

De fapt nu e chiar asa...Asta e felul in care se consoleaza fetele pe sine atunci cand un baiat le refuza.Zic si eu big grin

| bogdan456456 a răspuns:

Adevaratlaughing)