| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am o întrebare pentru utilizatorii Glo. V-ati lovit și voi de schimbarea gustului? Fumez Glo de ceva timp, am încercat ocazional sa fumez țigări clasice și am remarcat ca au alt gust, nu le mai pot fuma. Mentionez ca nici Iqos nu pot fuma, fiindcă mi se pare gustul ca fiind similar țigărilor clasice. În cazul în care exista persoane în situația mea, dar care au renunțat la Glo: v-a revenit gustul la normal? Mulțumesc!

1 răspuns:
| unknownnn a răspuns:

Da, după o perioadă în care am fumat doar Glo, mi-am aprins o țigară normală și mi s-a părut că are un gust groaznic. Dar m-am reobișnuit într-un final cu gustul. Dacă alternezi între Glo(în special cu arome) și țigări normale, o să ți se pară în continuare că cele normale au un gust aiurea, dar dacă faci o pauză de la Glo, o să-ți revină gustul la normal.