| Muffin_3405 a întrebat:

..

Saptamana asta merg cu ai mei la doctor sa fac analize.

Daca fumezi se vede la analize? Mentionez ca saptamana trecuta am fumat aproape un pachet, si ieri si astazi deloc...

Cum sa fac sa nu isi dea seama doctorul? straight face

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

Daca te referi la analizele de sange nu. nu cred ca esti un fumator asa de inrait. dar sa ai grija in primul rand sa nu mirosi a tutun. si sa ai grija ca parintii tai sa nu observe ca ai vocea mai groasa de la fumat ti se ingroasa vocea.

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Depinde ce analize faci. În sânge,scaun sau urină nu are cum să se vadă că fumezi, dar dacă faci ceva la plămâni se vede cu siguranță.
Lasă-te de fumat! Este ca și cum ai fi drogat. Îți vei distruge sănătatea și vei trăi în minciună, vei avea un suflet necurat.

| Anname a răspuns:

Daca ai tras in piept da...ti se ingroasa sangele deci se va vedea la analize...nu prea ai multe defacut decat o scuza" mergeam pe strada si am tras deodata mult aer in piept, insa era o tipa langa mine(fumatoare) care mi.a trantit in fata valuri de fum"

| annaloveanna a răspuns:

Daca te referi la analizele la sange, nu.nu o sa se vada.si nu cred ca esti un fumator inrait ca sa se vada
Baftakiss

| Miki_9341 a răspuns:

Sa nu mai fumezi, oricum cred ca o sa iti iasa la analizele la plamani dar nu o sa-si dea seama ca fumezi, parintii tai vor crede ca ai inhalat acel fum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La xce fel de analize daca bei lapte sau mananci un mar no sa se mai vadawinkingbatting eyelashessucces!:*

| mihaypro14 a răspuns:

Mituiestel...Poi analiza la sange nu la plamani deci doctorul poate sa-si dea seama n-ai ce face aaa ia si tu o guma orbit:-p