| Rose1123 a întrebat:

am o mica problema si nu stiu cum sa o rezolv : cand se incalzeste afara imi apar niste cosuri micute pe piept, si vreau sa le fac sa dispara cat mai repede. De obicei apareau 5-6 dar acum sunt o multime. Daca puteti sa imi spuneti ceva natural...nu vreau crema pentru ca am incercat o data si s-au inmultit happy. Multumesc si astept raspunsuri repede happy

Răspuns Câştigător
| addha a răspuns:

Pielea ta nu suporta caldura si din cauza asta iti apar. Spala-te (in fiecare dimineata dar si seara pentru a elimina impuritatile depuse pe piept) cu ceai de musetel, ai sa vezi dupa o perioada iti vor disparea si nu vei mai avea probleme.

1 răspuns:
| măcheamăăăî a răspuns:

Poti incerca sa pui pe piept scortisoara amestecata cu putina miere. Functioneaza si nu raman nici pete!:*