| FreakyChucky a întrebat:

Buna happy Am o problema la skype pe telefon. Nu stiu de ce de fiecare data cand vorbesc la microfon se inchide brusc si trebuie sa ma loghez iar ca sa mearga. Daca stie cineva care este problema, va rog sa imi spuneti si mie ce e de facut.
Multumesc anticipat ^^
Fundita

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Daca ce spune herrmaneling nu functioneaza atunci reinstaleaza aplicatia. cateodata interfereaza cu alte aplicatii. ai alte aplicatii care folosesc microfonul? daca nu-ti folosesc scapa de ele.
la reinstalare urmeaza pasii cu atentie. in cele mai multe cazuri se rezolva.

1 răspuns:
| HerrManelig a răspuns:

Probabil ca trebuie sa setezi corect microfonul in Skype