| gimina a întrebat:

Bunawinking Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Sunt cu un baiat de 6 luni si in tot acest timp noi ne-am ascuns de mama lui pentru ca nu ma suporta si tot ii spune prietenului lui ca nu sunt buna pentru elwinking Am incercat sa vorbesc cu ea sa ii explic dar nu vrea sa ma asculte si a spus ca daca mai continua relatia cu mine cu ea nu mai are ce vorbi si noi acum ne ascundem cat puteam... dar nu stiu ce sa mai fac, l iubesc enorm pe prietenul meu. voi ce ati face in locul meu? Funda:X

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Daca eram tu as continua relatie cu el prin urmare nu mi-ar pasa de mama lui.NU este viata ei ci a fiului sau deci el decide cu cine se intalneste si cu cine nu.El ar trebui sa vorbeasca cu ea si sa ii spuna toate astea.

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu ai spus cati ani ai, daca sunteti prea mici, e normal sa fie asa. Dar totusi nu cred ca asta e cauza. Incearca sa vb cu mama lui si sa-i arati ce fata buna esti si ca te potrivesti cu fiul ei. ca ai note bune la scoala, ca ai parinti responsabili etc, in general asta vor sa stie mamele, cu cine vor umbla copii lor. Daca tot nu vrea sa te asculte si ameninta in continuare, incercati sa hotarati de comun acord daca sa ramaneti impreuna sau nu, oricum daca cineva impotant din familie se opune, relatia n-are viitor. bafta si sper sa ramaneti impreunahappy.

| RoaRxDD a răspuns:

Da' ce sa fac? Comenteaza la maica-sa si zii ce fel de fata esti. Da' ce-i asta? Ea decide viitorul? Fa si tu niste crize din alea si enerveaza-te. Normal ca isi permite sa zica orice daca tu stai ca sfanta si accepti comentarii.

Fii rà! laughing

Bafta.

| Puka_4498 a răspuns:

Poi depinde ar trebui sa nu-l desparti de parinti lui, crede-ma va fi mai rau decat acuma.Ar fi bine ca sa faceti o pauza si mama lui sa vada ca sufera poate asa o sa se lamureasca ca va iubiti:XSi ca vr`ti sa fiti impreunabig grin.Pa!wave

| Elenutza_7555 a răspuns:

Poi eu una daca as fi in locul taw nu i-as da importanta, chiar daca l-ar durea pe el...si daca as fi in locul lui as indeparta-o usor chiar daca e,, mama'' si isi va da seama sg seama ca a gresit si pana la urma te-ar acceptatonguetonguetongue fundita? Si mult succes in cont. Sper sa rezolvi problema.kiss

| DarkBlue_5010 a răspuns:

Afiseaza-te cu el, si nu te mai gandi la ce zice lumea. Cat despre mama lui, avand in vedere ca aveti deja 6 luni, cu timpul o sa-si dea seama ca nu e nimic rau si probabil se va obisnui. Nu are de unde sa te cunoasca probabil.

| PiercedMoon a răspuns:

De ce nu o ignori? Poate o sa-i treaca. Sau incearca sa-ti formezi o alta imagine in ochii ei. Intreaba-l pe el cam ce ar vrea mama lui sa vada si incearca sa te apropii de acea imagine. Poate merge. Intra-i pe sub piele :3.