| Eşkère a întrebat:

Buna
Am o problema
Toti colegii rad de mine deoarec eu cand rad mi se vede toata gingia adica am dintii prea mici si asta nu e prea frumos
Spuneti-mi daca imi vor mai creste sau nu dintii daca dejau au cazut si au crescut la marimea lor de acum cu totii?

5 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Dinții nu sunt ca părul, nu mai cresc. Tot ce poți face în privința asta e să ignori răutățile de genul.

| Eşkère explică (pentru metehne):

Mersi mult de sugestie☺

| danay72 a răspuns:

Nu te îngrijora. Asa fac pentru ca sunt nesiguri pe ei si atunci le place sa râdă de alții. Cel mai bine e sa râzi cu ei, la reacția asta nu se așteaptă. Si chiar daca ei sunt răi, tu învinge răul prin bine.

| leapșa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta la gradinita. Noroc ca am bagat de seama si m-au corectat parintii cand zambeam.
Pur si simplu controleaza-te cateva luni, pana-ti intra in reflex.
Te uiti in oglinda si vezi cum ti-ar sta sa zambesti mai frumos.