| Belly a întrebat:

am rubeola mi-au parut miercuri i bine n-am stiutca am boala asta si am iesit afara dar apoi am stat in casa infine, acum este luni deci a 6-a zi si nu mai am nicio pata de fapt eu nici nu prea am avut pete dar totusi ma mai mananca un pic mainile eu voiam sa va intreb daca pot sa merg maine (marti)la scoala happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până la vindecarea completă nu vei merge la școală.
Asta înseamnă că de luni, săptămâna viitoare îți vei revedea colegii.
Pa, pa.

| LicuriciPlici a răspuns:

Daca nu mai ai nicio buba poti sa te duci! si eu am avut saptamana trecuta dar inca nu am voie sa intru in contact cu gravidele 2 saptamani asa mi-a zis doctorul!

| iPicka a răspuns:

Da poti.

| Belly explică (pentru iPicka):

Serios mi-ai dat cea mai buna veste dintre toti happy

| andrei007700 a răspuns:

Trebuie sa stai 2 saptamani in casa happy

| Belly explică (pentru andrei007700):

Andrei nu-i adevarat niu trebuie sa stau saptamani in casa happy yee am vb cu doctoul si miercuri pot sa iess happy