| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*
Am si eu doua intrebari:
1)Am o zgarietura de acum cateva luni de la pisica tatalui pe picior si mi-a ramas un semn acum urat x(. Cum as putea scapa de semn? adica sa fac sa nu se mai vada semnul sad? Se vede foarte uratsad.
2)Vineri am balul si am si eu doua probleme: a)cum sa ma machez? am o rochie scurta cu volane rosii, pantofi cu toc(inca nu stiu ce culoare), o bluza neagra mai eleganta si o curea lata in talie tot rosie. b)Cum sa imi fac parul? Sa mi-l pot face acasa as vrea...este lung, saten, si am breton intr-o parte.
Ceva idei avetisad?
Multumesc:*

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai date cu fond de ten si gata la coafura iti poti lasa parul pe soate sa til ondulezi sau coc ondulat si dai cu sclipici dati un luciu de buze sclipitor roz si date cu un roz putin mai pal sper ca ti-am fost de ajutor fundapuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ochi fate cu o culoare mai ca parul tau parul fal coc buzele rosi sangeriu si rochia scurta cu volane rosi vei arata super a si bretonul lasa-l pe frunte.