| corinna23 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, cred ca m-am indragostit dar nu stiu cum sa procedez! un baiat de pe net ma invitat la o plimbare eu am acceptat, dar am mers cu prietenele mele, a fost o zi (super) mi-a placut dar nu stiu ca sa fac mai departe ca sa imi propuna sa fiu prietena lui, nici nu am idee cum sa procedez! deja imi este frica sa vorbesc cu el pe net (ce pot sa vorbesc cu el)? ajutor va rog merci

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? intra in vorba cu el si arata`i ca`l placi.pana la urma nu mori daca incerci.succes!

1 răspuns:
| cretzufinish a răspuns:

Incearca, nu se stie niciodata. Eu sunt impreuna de aproape 2 ani cu un baiat cunoscut pe net happy La inceput esti mai reticent/a cand te gandesti ca de obicei pe net sunt pers a caror minte nu stii ce ascunde de fapt, deci poti sa mai tii legatura, sa afli cat mai multe despre persoana lui. Nu te aventura prea mult cu telefoanele, pozele ca sa nu regreti mai tarziu. Succes :*