| BlueEyes_4836 a întrebat:

am si eu o intrebare happy. deci. am cunoscut doi baietii. care imi plac amandoi. doar ca nu stiu pe care sa il aleg. unul dintre ei m-a intrebat daca vreau o aventura cu el, ca nu vrea sa se implice in relatii serioasa pentru ca pleaca pe dincolo. iar celalalt numai se uita si imi zambeste, tot timpul se uita dupa mine. astept o parere, ce sa fac? Mersi.

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi aici depinde și de preferințele tale! Dacă vrei o relație serioasă, implică-te cu cel de-al 2-lea băiat. Dacă vrei și tu doar o „aventură", implică-te în prima relație! Însă te sfătuiesc să alegi a doua variantă pentru că fetelor care au diverse aventuri scurte li se duce vestea de „ușuratice" și nu i-ar conveni nimănui să aibă un renume prost! Cei care vor doar o aventură, se folosesc de fete, deci: în concluzie, alege a doua variantă. Dacă ai nevoie de ajutor ca să vă cunoașteți mai bine, trimite-mi un mesaj privat și îți vând niște ponturi folositoare! Pupici, succes!wave

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Asa zic si eu pe al 2 lea sa il alegiwinking

| Zenithf a răspuns:

Tipul ala mai timid, care ai zis ca te asteapta cand te vede pe strada? big grin
Ce? Tu vrei sa-ti daruiesti inima unuia care numa vine si pleaca, si tot asa, pana se face inimioara ta praf? Nu-i mai bine cu unul pentru care timpul cel mai valoros este cel cand te are langa (si te si asteapta pe drum pentru asta?)

| Dj Zozo a răspuns:

Vrea o aventura?laughing
Ce include asta? Sex?laughing
Bine...inca nu stiu daca ti'ai inceput viata sexuala, sau esti dispusa sa o faci, dar...acum sincer tie care tie care ti s'ar parea mai potrivit?
Cel cu "aventura" sau cel mai timid?laughing
Mie cel mai timid, si oricum... daca nu iese ceva cu baiatul care se uita si iti zambeste, gandeste-te ca celalalt v'a fi mereu acolo pentru o aventura.
Si... poate pana atunci isi schimba opinia si o sa vrea o relatie serioasahappy
Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa il alegi pe cel care numai se uita si iti zambestehee hee