| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Vi se pare ceva absurb ca la 13 ani imi place muzica si dansurile populare?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Sincer mi se pare de admirat.Ma bucur ca printre zecile de fete care se rup pe Guta mai exista si cateva care stiu sa aprecieze adevarata traditie romaneasca.Mergi mai departe pe drumul astahappy

7 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

laughing rolling on the floor
Nuuu, este ceva normal.
Mie nu mi se pare nimic absurd.
Este muzica noastra, a romanilor.Trebuie sa fim mandrii de noi, asa cum suntem.Sa ne acceptam si cu parti bune si cu parti rele.
Astia suntem noi, si asta este muzica noastra.

Mie una imi place muzica populara. Ce-i drept nu o ascult acasa, insa la petreceri(nunti, botezuri) ascult cu cea mai mare placere.

| 009 a răspuns:

Fiecare cu custurile luihappy

| Fetita a răspuns:

Nu, ce naiba... La 15 ani am fost intr-un ansamblu de dansuri populare si acum m-as inscrie daca as mai avea timp, in liceu. Si acum avem ansamblu si sunt multe persoane chiar mai mari ca tine.

| Paatricia93 a răspuns:

Deloc. Si eu fac dansuri populare de mai mult de un an, eu am 16 ani si cunosc persoane si mai mari si mai mici decat mine care fac dansuri populare. happy

| vampiregirl a răspuns:

E perfect normal...fiecare avem preferintele lui

| HasuX a răspuns:

Nu, nu chiar. eu am prietene care iubesc dansurile populare si chiar le practica la concursuri, spectacole care se tin in comuna mea.

| alynutza_4997 a răspuns:

Aaaaaa sa ma gandesc
daaaaaa rolling on the floor rolling on the floor 13 ani pote vrei sa zici 73winkingwinking rolling on the floor rolling on the floor