| Andrush1796 a întrebat:

Buna,am si eu o nelamurire..am ramas corigenta la logica pe semestrul 2..adica pe primul am avut 5, si pe al doilea 4! ce nota imi trebuie sa trec? si, trebuie sa invat doar ce ne-a predat pe al doilea, sau toata materia? angry( Dau funda! straight face ajutati-ma ca o iau razna...

Răspuns Câştigător
| CRISTINAg16g a răspuns:

Da trebuie toata materia de pe anul respectiv, si daca ai ramas deja dai un examen si daca il treci (daca ai facut bine) daca nu il treci ramai repetenta. Da stai linistita ca e usor treci, succes!kiss

| Andrush1796 explică (pentru CRISTINAg16g):

Multumesc frumos, sper sa trec! crying(

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Te obicei profesorul care te-a picat iti spune ce materie ai de pregatit (posibil toata materia) iar la examenul de corigenta trebuie sa iei minim 6 deoarece se face media aritmetica a mediilor de pe cele 2 semestre + examenul de corigenta : (5+4+6)/3=5