| Andrush1796 a întrebat:

Am ramas corijenta pe al doilea semestru la logica, si trebuie sa dau corijenta pe vara din cauza ca pe primul am avut 5 si al doilea 4. , trebuie sa invat din materia dupa semestrul 2? sau toata materia?straight face si cum se procedeaza, imi da test ceva, trebuie sa extrag vreun biletel ceva? e prima data cand mi se intampla sa raman! straight face va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| SweeetGirl a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu se extrage bilet doar la BAC, si colega mea a ramas corijenta si profesoara a zis ca va da un test daca il trece o voi vedea si anul care vine.Presupun ca iti va da din toata materia, ca sa iti fie mai usor roaga pe cineva sa iti specuiasca ideeile principale ca sa inveti cei important.Si imi pare rau de situatia unde ai ajunssad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat