| Alexaa_4438 a întrebat:

Am si eu o problema cam ca toate adolescentele de varsta mea, bineinteles asta fiind legata de baieti straight face. M-am trezit si eu sa ma "indragostesc" stiu ca la varsta asta nu e posibil si personal cred ca nu exista dragoste de un ...baiat.El este tipul acela de baiat care e mai rece si are multi prieteni dar nici unul din ei nu stie ce gandeste el cu adevarat si bla bla bla.Bine uneori imi da impresia ca ma place si din cate am inteles chiar asa ar fi, dar alte ori imi da impresia ca nu simte nimic pentru mine.Acum si eu de al dracu` ce is va dati seama ca nu l'am lasat sa isi dea seama ca il plac.Si nici nu am suficient tupeu ca sa ii spun pe mess sau fata in fata, nici nu mi s; ar parea corect, daca el nu m-ar placea tot eu pic de fraiera.Deci mai exact va cam cer imposibilulthinking Un sfat despre cum sa aflu daca ma place (nu pot sa ii intreb pe prietenii lui ) sau daca nu cum sa il fac sa imi spuna daca ma place sau nu thinking

Răspuns Câştigător
| Lavinia_4621 a răspuns:

Incearca sa'l faci gelos. Date la vreun prieten de al lui si atunci vezi in ce fel reactioneaza happy

1 răspuns:
| snoppyamabil a răspuns:

Ciudat acelasi caracter il am si eu, si tot asa ii si cu prieteni.

eu zic sal intrebi face-2-face nu pierzi nimic,nu pici de fraiera daca e asa cum zici(clona mealaughing)va aprecia asta, si daca spune,, nu"nu te descuraja...ca dragostea moare si apoi revine cand te astepti mai putin...incearcabig grin