| Biabiabia121 a întrebat:

Deci plac pe cineva, iar ieri am fost la o petrecere ceva si tot se uita la mine insistent uneori.
Am si vorbit (pe insta) cu el dar e o persoană complicată și nu a avut relații pana acum.
Nu-mi dau seama daca se uita la mine pentru ca ma place sau doar pentru ce i-am scris. Eu sunt o persoana directă si sincera, i-am spus că il plac si a reacționat ok. Mai flirta din cand in cand.
Intrebarea este următoarea. Credeti ca ma place macar putin?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dar de ce nu l-ai întrebat pe el dacă te place?

| Biabiabia121 explică (pentru Andreeush):

Pentru ca mi-a spus ca nu vrea relatie..Si doreste sa stea doar cu prietenii. Ei sunt pe primul loc.
Azi i-am scris si mi-a răspuns sec. cred ca nu ma place si ar trebui să renunț, nu?

| Andreeush a răspuns (pentru Biabiabia121):

Dacă ți-a zis că nu vrea relație atunci e clar că trebuie să renunți, nu are rost să insişti.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, bineînțeles.