| florissa a întrebat:

am si eu o problema cu un motan are aproape 2 ani.si de fiecare data seara un alt motan al unei vecine vine si se bate cu motanul meu. din cauza lor am fost si in spital ca ma muscat motanul vecinei pentru ca m am bagat intre ei sa ii despart. aseara a venit ranit la capp cu ureche asa.nu stiu ce sa mai fac. daca la s castra s arr mai bate? asteptt raspunss :*multumescc; x

2 răspunsuri:
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa il castrezi.procedura este scurta si nu costa mult, sau tine-l in casa pentru o perioada

| florissa explică (pentru SϋffℓεΤĐεCσρίℓ):

Cred ca o sa ill castrezz. poate se potoleste.