| SuperGyrl a întrebat:

am si eu o problema sa zicem ca sunt cu un baiat, si baiatu acela e de la mine din liceu, si este foartee rusinos si este rusine sa ma bage si in seama, de sarutat nu mai zic, deci pe scurt este foarte rusions, am incercat sa fiu eu mai tupeista sa ma duc sa vorbesc cu el, dar nimic se rusineaza tot timpul, nu stiu ce sa fac poate ma ajutati voi. pupicii! funda

Răspuns Câştigător
| MariusDk23 a răspuns:

Pai daca nu puteti vorbi direct vorbiti la telefon pe mess lasa-i un bilet.
Sau daca face asa amenintal putin(in gluma desigur) ca te desparti de el daca nu vorbeste cu tine, si nu te baga in seama.Ma rog nu iti recomand asta deci mai bine este sa nu vorbiti fata in fata adica sa vorbiti pe mess, la telefon, prin mesaje pe telefon sau prin biletele.
Sa vedem ce iese :p

| SuperGyrl explică (pentru MariusDk23):

Mersii de sfat! Acum cateva zile am fost despartita de el din cauza asta, si am sarutat un baiat in fata lui, sa vada ca nu imi mai pasa de el, dar nu a avut nici o reactie si a doua zi ii spune unei colege ca ar vrea sa se impace cu mine, ca promite sa fie mai tupeist dar nu cred asa ceva, se vede clar pe fata lui ca ii place de mine, evident si mie de el, si chestia cu vorbitu prin biletel am sa incerc!

| MariusDk23 a răspuns (pentru SuperGyrl):

Ai facut foarte bine, daca incerci si cu biletelele poate ca iese ceva :p