| Elisutzzzu a întrebat:

Am si eu o problema, sunt de 6 luni impreuna cu iubitul meu si totul merge bine intre noi, ne iubim foarte mult dar problema este ca suntem veri de gradul al 3-lea, iar noi am aflat asta dupa 2 luni de cand suntem impreuna.Nu stiu ce sa fac,o data am am hotarat sa ne despartim tocmai pentru ca stiam ca nu e bine dar nu putem sa uitam unu de altu,il iubesc prea mult si mi-e greu sa renunt la el,nici nu stiu cum sa-i spun mamei... sad sad sadCe ma sfatuiti sa fac? Eu nu cred ca e chiar asa grav daca e de gradu 3, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Dacă nu va-ţi cunoscut până acum ca rude, relaţia între familii este minimă, Iar gradul 3 este totuşi foarte departe.Să nu uităm că cei de sânge regal se ia si de gradul 1 numai să nu piardă rangul. Crăciun fericit!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gradul 3 nu e asa grav, depinde cum privesc cei din jur relatia asta

| Nolkyz a răspuns:

Daca va iubiti, e tot ceea ce conteaza.