| SelenaSelly2 a întrebat:

am si eu o problema. toti colegii de la scoala se iau de mine, nu ma baga in seama sau rad mereu de mine si fac misto, vreau sa stiu cum ma pot impune dar fara vorbe urate, cum am o pata fara sa-mi dau seama pe o faina incep sa rada si imi zic ca sunt o rapanoasa, se mai intampla cateodata asta. si profesorii m-au luat de proasta si cei din jur ma cam ignora, vreau sa imi fac mai multi prieteni, stiu ca greseala probabil este la mine dar nu o vad nu vad ce fac asa rau si la scoala am patit ceva penibil si daca ma pun in gura cu colegii nu greau sa imi aminteasca. va rog ajutati-ma crying( sa imi facprieteni, sa ma impun in fata celorlalti :X:X:X:* crying FUNDAA

Răspuns Câştigător
| sunetul a răspuns:

E foarte greu x_x.
Sunt multe de spus.
Ma gasesti aici : http://ascult.x-o.ro

1 răspuns:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Asa sunt si eu.Habar nu am de ce!frustrated.M-am obisnuit si imi e mai binestraight face. Asculta ce spune sunetul.
Pacebig grin