| SelenaSelly2 a întrebat:

Hey buna:*problema mea este ca nu stiu sa ma impun in fata colegilor, rad de mine din orice mau loat toti de fraiera si proasta si nu ma pot impune ca sar mai toti cu gura pe mine, si profesorii si mi se pare ca toti au ceva cu minecrying( eu sunt mai neandemanatica ei ma cred proasta si orice vad in neregula la mine incep sa rada, si am patit ceva penibil la scoala si daca le comentez sigur o sa aduca aminte de asta va rog don suflet ajutati-ma sa devin mai respectata si sa reusesc sa-mi fac mai multi prietenicrying:X:* funda

Răspuns Câştigător
| otylyaotty a răspuns:

Pai ce zic atunci cand rad, da exemple ce fac? daca esti neindemanatica asta nu e motiv de ras si nu inseamna ca esti proasta, uneori mai e si de la emotii si din neatentie. Eu aveam una la scoala care dupa ce ca era mai nestiutoare era si increzuta si vroia sa se faca si interesanta, din cauza asta colegii ii puneau guma in par, ii punea apa pe scaun si se uda, radeau de ea ca e nu stiu cum, ca ii sta parul rau; dar cred ca la tine nu e cazul. O alta cauza ar mai fi timiditatea, daca esti timida te ia peste picior, te desconsidera.

| SelenaSelly2 explică (pentru otylyaotty):

Multumesc pentru raspunsuri:*

2 răspunsuri:
| otylyaotty a răspuns:

Nu prea stiu ce sfaturi sa-ti dau ca nu te cunosc. Dar daca as fi in locul tau, as incerca sa invat mai bine decat acum, in felul acesta as creste in fata profilor, as fi mai atenta cu mine, m-as imbraca frumos, as incerca sa-mi fac un prieten care sa fie ceva de capul lui, adica un tip cu care atunci cand ies, sau vede cineva poze cu noi, sa ma invidieze.