| emil a întrebat:

Am terminat clasa a VIII-a cu o medie buna.
Am invatat la un liceu in care a doua limba era Germana.Acum doresc sa ma duc la un liceu care nu are aceasta limba, dar are Franceza.
Cum as putea invata Franceza cat decat bine in vreo doua luni?

Răspuns Câştigător
| dorisica1994 a răspuns:

Poti invata franceza in doua luni printr-un curs rapid,meditatii, etc.iar daca vrei sa te inscrii la unliceu in care se invata cu adevarat franceza, iti recomand colegiul economic"viilor'". crede-ma:se invata!