| AleWhatever a întrebat:

Am tras dintr-o tigara pentru prima mea data aseara. Problema e ca nu am tusit, nu am simtit nimic si am tras in piept...
Fac basket de 5 ani si am zis ca am plamanii mai "antrenati". Mama e fumatoare. Oare e ceva normal la unele persoane sau am dreptate eu?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GoBackInFuture a răspuns:

Nu e ideea ca ai tu plamani mai antrenati, caci efectul este acelasi! Ba chiar daca ii ai mai antrenati efectul ar trebui sa aiba un impact mai mare asupra ta. Hmm, nu prea stiu care ar putea fi cauza, dar nu cred ca este necesar sa tusesti la prima tigara, zic si eu confused