| Iuliagabriela12 a întrebat:

Buna, am un coleg de clasa care de la ceva vreme îmi ia apărarea și dacă cineva se ia de mine îmi sare în ajutor(înainte nu făcea asta), mi se pare că se comporta oleacă mai drăguț de la o vreme. De exemplu am fost la un azil cu clasa și o colega mai așa s-a luat de mine că vai el mi-a zis sa nu o bag in seama și i-a zis ei să tacă, azi un băiat l-a luat pe colegul asta in "brațe" și l-o adus la mine că uite-ti soțul. Mai eram cu niste colege și toată lumea se uita și râdea.Pe la sfârșitul orelor a început să mă numească "chitărici" și când un coleg nu voia să mă lase să intru în clasa el o venit și l-o dat la o parte că sa pot intra și lucrurile pot continua. La cate experiențe am avut cu el de genul și se mai uită la mine in timpul orelor și zâmbește nu știu dacă mă place sau face mișto.Voi ce ziceți?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca de copii, ce altceava am putea sa zicem happy
Copii care inca se joaca in pauze, glumesc, se amuza, ca asa-i la "generala".

| dullcat a răspuns:

Baiatul asta?

https://www.tpu.ro/......t-timp-in/

Misto cat cuprinde.

| vasileparnaie a răspuns:

Eu zic sa te duci la el la bancuta si sa ii dai un pupic direct pe buze o sa il dai pe spate >3

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Este clar că vrea să te impresioneze și să sa fie mai mult pe lângă tine pentru că cel mai probabil te place. De obicei băieții care fac chestile astea vor să te atragă cât mai mult de ei și poate chiar sa fie cu tine

| MihaiIonut12364 a răspuns:

N-ai treaba