| anonim_4396 a întrebat:

Am un Iphone 6S si la frig, in general, si cand bateria e sub 30% se inchide, incerc sa il aprind si se inchide iar. Ati mai patit? Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut,asa este la Iphone, telefonul se inchide la o anumita temperatura pentru a-i proteja bateria.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Eu am patit asta la Nokia, dar presupun ca e aceeasi chestie... bateria are pierderi de energie si chiar daca telefonul afiseaza ca mai are 30% de fapt nu are deloc. In cazul meu imi arata ca are 80 sau 90% ( practic dupa ce il scoteam de la incarcat) si apoi imi murea. La baterie e problema

| Noris_Cretu_1998 a răspuns:

Buna...problema este ca asa fac toate iphone-urile