| IszyKitty a întrebat:

Miam incarcat cartela de Vodafone si am ales obtiunea total 5 in care am 15 mb internet, dar cand incerc sa intru pe ebuddy, facebook sau opera mini nu potstraight face In urma cu 2 luni am procedat la fel si a mers... Ce pot sa fac sa pot sa intru pe net?

2 răspunsuri:
| kyara10 a răspuns:

Pai activeazati cei 15 mb

| IszyKitty explică (pentru kyara10):

Daca am activat obtiunea cu 3000 minute in retea 75 nationale si 15 mb cum draq sa activez cei 15 mb straight face... am activat obtiunea deci sau activat si cei 15 mb, iar daca nu stii mai bine nu raspunde