| spawni a întrebat:

Am vorbit cu o prietena si mi-a zis ca a aflat o veste groaznica la ea in familie, dar nu e deces. Ci ca e mai rea ca decesul. Ce poate fi oare? (prieten nu are, daca ar fi fost o posibilitate) Va rog, o parere serioasa pentru ca vreau sa o ajut, dar a zis ca nu imi poate spune ce este! Funda

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poate cineva s-a imbolnavit grav, poate cineva a avut un accident, poate are pe cineva in familie care s-a imprumutat si a pierdut o suma imensa la jocuri de noroc (am avut un prieten care a avut nenorocirea asta in familie, altfel nu-ti spuneam). Sunt multe cauze posibile. Nu stiu cum te-am putea ajuta, insa, noi pe tine pentru ca, la randul tau, s-o poti ajuta pe prietena ta, dandu-ne cu presupusul.

| Gubca_Linellu_1991 a răspuns:

Poate fi o maladie incurabila al unui membru din familie...