| Aly_6379 a întrebat:

As dori sa slabesc. Ceva ideii. Nu sunt grasa sunt foarte bine, dar in ultimul timp am inceput sa mananc cam mult si am facut sunculite pe burtica. As dori sa slabesc maxim 5 kg. Cea mai buna idee primeste Funditssaa!

Răspuns Câştigător
| jackzorn a răspuns:

Sunt 2 factori care te pot ajuta sa slabesti, si anume : Sportul si Alimentatia! Incearca sa reduci din cantitatea de paine consumata, maxim 1-2 felii de paine, incearca sa nu mai mananci dupa ora 6-7 sau daca chiar nu poti atunci mananca un iaurt, niste branza usoara, ori un fruct...
Ai putea sa mergi la sala sa mai faci putina miscare, sau sa te apuci de jogging, nici nu te costa nimic si ai numa beneficii