| Alexandru789798 a întrebat:

As vr sa va cer o parere! Sa zicem că există un cuplu, o fata de 15 ani și un băiat de 17, fata zice că vrea să își înceapă viața sexuală de la 26 ani+ iar băiatul nu e de acord spunând că nu-i normal.
Voi ce credeti, este normal, ce credeți că va face acel baiat?
Fără răspunsuri idioate!

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Viata sexuala se incepe dupa casatorie. Poti sa o incepi si la 18 ani in casatorie.
Daca ea spune ca numai la 26 de ani vrea sa-si inceapa viata sexuala, atunci inseamna ca numai la 26 de ani o sa se si casatoreasca. E normal ca tu sa vrei sa o faci mai repede. Nu sunt multi care ar putea astepta dupa o fata 9 ani happy E exagerat.
Ea e oricum prea mica acum la 15 ani. Mai las-o cativa ani ca o sa-si schimbe parerea.
Dar repet, oricand ti-ai incepe viata sexuala, incepe-o doar in casatorie. Nu in afara ei. Asta e esentialul.

4 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Esti inca micuta, nu-l lasa sa te convinga.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu-i normal sa-ti incepi viata sexuala la 15 ani, fiind inca copilas, cu organele reproducatoare in plina formare!
Apoi, la 17 ani viseaza doar la sex, ca pocnesc hormonii in el, dar este perfect normal sa se masturbeze, asa cum fac milioane de baieti la varsta lui si sa nu exagereze ca-i trebuie musai sex, ca-i si el destul de micut si nu poate sa-si ia raspudnerea unui copilas, in situatia in care se intampla un accident si lasa fata insarcinata.
Deci, nu-i normal ca baitelul de 17 anis a impuna sex, asta este doar in capul lui, creznadu-se mai mare decat este, dar sa nu uitam, ca pana la urma si el este tot minor!

| Ara997 a răspuns:

Euzic sa faci omedie adica (15+26)/ 2 -> si uite ca ai raspunsul cu virgula si doua zecimale.
p.s.pentru el ar fi normal si maine -iti spun eu. da tu mai shezi oleaca

| Alexandru789798 explică (pentru Ara997):

Și care ar fi procentajul că băiatul acela sa se culce cu alta?