| Mary_Yohh_1993 a întrebat:

.As vrea niste statusuri care sa para de indiferenta sau cum se mai zice la "sictir". Cele mai dragute si frumoase primesc funda.big grin

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos
• EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"
• Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"
• Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq... tu de mine eu de altul.
• Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"
• Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
• "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
• Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
• Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!
• Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *
• -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
• - Ai plecat? Ma doare-n pla. Ne`ntalnim? Nici n`o sa-ti zic "buna"!
• De azi azi iti spun "PA". Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit. ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit!

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta!

Funda? big grin