| befree05 a întrebat:

Buna:*
As vrea niste statusuri de mess.Nu conteaza de care...Doar sa fie!
Multumesc:*

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Dnd, gadil purici.
Caut profesori la toaleta.
Tintesc furnici cu awp.
Dnd, plonjez de pe casa.
Ma spanzur cu elasticu de la pantalonilaughing

| Khristinéé a răspuns:

Unde sunt eu e si el, s` stie! Lumea s` stie, il iubesc la nebunie… Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata … Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine…Te ia cu el, tuu`ai vrut, dar el se pisa`pe tine, si m'alege p mine

Si tot astept dupa tine,astept sa vezi cat de mult tin la tine:X:X:X

Trec toate,asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urmesad:X

Dupã primul' fum viaţa nu mai pare durã, E doar o `pãrere deci mai trag o turã!
Sunt preferathele melewinkingsper sa-ti placa

| bibi_1859 a răspuns:

"foaie verde solz de peste uite prostu cum citeste","foaie verde si-o aluna da buzz mai bula ","foaie verde puisor tu dai buzz eu dau ignor"

| charizard96 a răspuns:

Ce zici de DND