| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema. Sunt cu un baiat de 7 luni si il iubesc foarte mult. Ne certam numai din prostii si ne-am si despartit de cateva ori din cauza asta dar ne-am impacat.Am 14 ani si el are 16 si de ceva timp imi spune ca vrea sa fiu a lui dar eu ii spun mereu ca mai e timp ca sunt prea mica si din cauza asta ne certam mereu. Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred. Tin sa mentionez ca nu sunt fericita mai mult de o zi ca apoi are el grija sa se supere din niste prostii si asa ne certam. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| maria1234 a răspuns:

O doamne deci ma recunosc in descrierea ta numai ca eu am norocul ca nu mi-a zis niciodata sa "fiu a lui", poarta o discutie cu el fara ca el sa iti spuna ceva, explica-i ca la varsta de 14 ani tu nu te simti pregatita, explica-i ca il iubesti foarte mult dar iubirea nu consta numai in sex, mai are timp in viitor si cu siguranta daca nu va mai veti certa din prostii veti apouca si momentul in care tu vei fi pregatitaa:d.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic ca daca nu te poate astepta, nu tine foarte mult la tine.

| zelda a răspuns:

Va multumesc mult pentru raspunsuriblushing am sa tin cont

| neelutunelu a răspuns:

Fiecare,dintre noi, constient sau nu, pentru ori ce avem un interes.el are interesul sa te aiba mai ales ca stie ca il iubesti la el acum e instinct nu iubire, vei ceda ca asa e natura femenina, daca tear iubi 25% tear astepta pana la 16ani jumate. ca alt fel vei devei o femeie f calda si probabilitatea sa te poata satisface cineva e mult mai mica. daca nu accepta gaseste alt baiat, dar e greu si no sa poti asta e sfatul meu

| ℓهvع a răspuns:

Pai tine la tine de aia iti zk asa. zi si u da si poate o sa va intelegeti mai bine si lasa-l sa zic orice si fi de acord ca el ca asa o sa se simta mai bine ca e inteles:X