| Jgggjjbvvcddyippewevbmn a întrebat:

As vrea sa stiu ce marime ar ttebui sa aiba un penis la 14 ani, al meu are 15cm.Si as vrea sa stiu de ce nu imi pot decalota capul si cand penisul este in stare de erectie.

Răspuns Câştigător
| al9264 a răspuns:

Si al meu era tot cam asa.
Cat despre decalotare, este pentru ca aia care isi pot decalota penisul au fost circumcisi, adica li s-a taiat putina piele din varf ca sa faca loc sa iasa capul mai usor. E o procedura mai putin dureroasa decat crezi. Daca tu nu esti asa, nu e o problema, poti sa functionezi la fel de bine. Ca sa te convingi, fa-ti...placere. Simplul fapt ca poti sa faci asta inseamna ca esti ok. Nu poti sa decaotezi in stare de erectie...si ce daca?