| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa va pun o intrebare cum concepeti o fata de 12 ani 1) sa umble numai cu baieti cu fuste scurte cu magiaj pe fata de da pea fara sa si-o traga cu toti note proasta sa chiuleasca de la scoala obrasnica sa comenteze sa fie rea si fitoasa sa umble cu nasu pe sus sau 2) sa fie inocenta cuminte cu haine potrivite cu blugi si din astea cu note bune sa aiba prieteni draguta nefardata voi ce ati alege 1 sau 2?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Ai uitat să menţionezi că cere ţigări la necunoscuţi (îi poţi citi disperarea în ochi) şi tu îi râzi în nas.D'oh...cunosc genul(aproape că mi-e milă... aproapehee hee
Fete ca la numărul 2 (care are toate aceste trăsături)găseşti mai greu, dar se găseşte. Evident că am prefera ca o fată aflată la această vârstă să fie ca numărul 2big grin

4 răspunsuri:
| CupCake97 a răspuns:

| mottodavid a răspuns:

Exista modelul nr 1 in realitate omg copii din ziua de azi eu la 12 ani inroseam tot doar cand auzeam covantul sex

| sLowSpawN a răspuns:

| onnylife a răspuns:

2 e cel mai bun raspunslaughing