| NuDauNiciunNume a întrebat:

Astazi cineva mi-a scris un comentariu la un video in care venise vorba de hotdogs, burgeri etc si cineva mi-a zis ca mie sigur imi plac toate, deci practic ca sunt grasa. Altadata eu ma consideram prea slaba, iar acum ca mi-a spus asta ma simt ciudat si incerc sa aflu daca sunt grasa. Am 1, 65 si 54 kg, iar masurile mele sunt: 91-65-98. Sunt grasa sau nu?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu esti grasa deloc.

| Catrice a răspuns:

De unde reiese că ești grasa?!

| Celcestietot a răspuns:

Nu a vrut sa transmita neaparat acest mesaj, tu l-ai perceput astfel.

| LPCTSTR a răspuns:

Sper ca glumesti...

| zurick a răspuns:

Dar nu sunt oameni cărora să le placă și să aibă o greutate normală? Ori un metabolism bun, ori faptul că mănâncă rar astfel de mâncăruri.
Nu ești grasă.
Dacă ai început un cont de Youtube, tiktok etc obișnuiește-te cu hate ul și nu-l mai lua în considerare.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu pari grasa din ce dimensiuni ai dat acolo. Nu cred ca la faptul ca ai fi grasa s-a referit totusi...Adica sunt aproape sigur.

| NuDauNiciunNume explică (pentru siriusblack98):

Nu stiu ce sa zic.mie asa mi-a dat impresia, ca gen se vede pe mine ca imi plac toate

| siriusblack98 a răspuns (pentru NuDauNiciunNume):

Ai canal de YouTube sau ceva de ziceai de videoclip?

| ShaOfHatred a răspuns:

Dragă, ești bombă. Crede-mă, nu știi ce înseamnă să fi grasă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa iti placa mancarea si fara sa fii grasa. Uita-te in oglinda? Chiar crezi ca esti grasa? laughing