| coltdeprimavara a întrebat:

Buna ati dori sa-mi dati un sfat despre baieti, cam ce anume ar trebui sa fac daca baiatul de care imi place a aflat acest lucru dar care la confirmat si prietenii lui de acest lucru. Ma simt ingrozitor ..si nu stiu ce ar trebui sa fac va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa ignori rautatile lor. Baiatul nu este prea bine educat si nici prea destept daca a spus prietenilor lui. Tu nu ai facut nimic rau.

| Esanu_Alexandra_1999 a răspuns:

Incearca sa pari indiferenta. uita-te la el, dar nu te mai uita cu admiratie, ci cu niciun interes. fa-o de parca ar fi un alt baiat urat sau neinteresant big grin nu-i mai da atentie. de exemplu cand iti spune ceva, prefa-te ca nu ai auzit, de parca te gandeai la altceva, el nu era important in acel moment. Bafta! :3