| SheCanFlyy a întrebat:

Azi am facut curatenie prin camera, si nu stiam ca este sarbatoare, este un pacat?

9 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu,. daca nu ai facut`o intentionat nu se pune

| cristina a răspuns:

Da

| Madalina1455684 a răspuns:

Trebuia sa zici Doamne iarta-ma ca nu am stiut ca este sarbatore.Eu asa fac.

| alexa18 a răspuns:

Nu cred ca e un pacat daca nu ai stiut. Data viitoare ai grija big grin.

| Pufuleti a răspuns:

Nu. Stai linistita, nu stiai ca e sarbatoare, nu ai facut-o cu intentie happy

| ServanaAtoni a răspuns:

raised eyebrows
pot sa stiu si eu ce aveti?
cum sa fie pacat?
unde ati citit voi asa ceva? cine v-a bagat prostiile astea in cap?
citeste cele 10 porunci.
munca nu se face in ziua de odihna. dar nu-ti voi spune care e pentru ca nu am chef de contradictii, in schimb poti citi biblia si vei vedea tuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| laara a răspuns:

Da, este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat este doar pentru cei care cred, pentru cei care nu cred nu este pacat